Click to order
Total: 
ПІП
Email
Телефон
НАШІ КОНФЕРЕНЦІЇ
Ми проводимо конференції та саміти щорічно. Нижче можна переглянути як це було та зареєструватися
КАЛЕНДАР КОНФЕРЕНЦІЙ
Уже вдруге в Україні Lean Global Network організовує Lean Summit у Києві в UNIT.City навесні 2020 року. Попередньо зареєстровані слухачі отримають білети за найнижчою ціною. Ми проводимо на 100% практичну подію, з метою показати приклади впровадження Lean в українських та зарубіжних компаніях та навчити корисним інструментам вдосконалення бізнес-процесів. Другий день Самміту буде присвячений навчанню Lean інструментам.
Детальніше
16-17 травня 2019
Перший в Україні дводенний Lean Summit від Lean Global Network. Втретє Lean Institute Ukraine організовує конференцію, яка на цей раз трансформувалася у дводенний самміт. Lean Summit відбудеться 16-17 травня і буде складатися як з виступів спікерів провідних українських та іноземних компаній, так і з навчання, яке відбудеться на наступний день.
We collect groups from 5 to 15 students and start new groups every month. Also you can study on individual programs with our teachers. See our special programs prices for newbies.
24 травня 2018
Друга щорічна конференція від LEAN INSTITUTE UKRAINE
Друга щорічна практична лін конференція від Lean Institute Ukraine відбудеться 24 травня. На вас чекає:
– 10 спікерів з Італії, Великобританії, Туреччини та України;
– 60 компаній;
– 150 учасників;
– шикарна локація та кейтерінг від готелю Hilton Kyiv;
– море корисної інформації;
– безліч корисних знайомств;
You can study online with our teachers at any convenient time for you. You can choose your favourite tutor from all in community, choose necessary subjects to exercise if you want to get intensive classes.
14 липня, 2017
Перша щорічна конференція від LEAN INSTITUTE UKRAINE
21 червня у Києві відбудеться перша Міжнародна конференція від Lean Institute Ukraine «Радикальні підходи LEAN для вашого бізнесу ».
7 висококласних експертів з 8 країн, 6 виступів міжнародних експертів – усе це відбудеться під час Конференції в українській столиці.
We develop special classes for kids to start speaking new languages with fun and no fear. All kids will be involved in intellectual games and discussion process.