Click to order
Total: 
ПІП
Email
Телефон
Підпишіться на нашу розсилку та отримайте подарунок:
Список рекомендованої літератури про Lean.
НАШІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
ТА ОНЛАЙН-КУРСИ
29 вересня
Безкоштовний вебінар "Як за допомогою Lean підвищити ефективність розробників програмного забезпечення"
Більшість IT компаній стикаються з низькою результативністю працівників.
Визнана у всьому світі методика управління Lean IT успішно бориться з цим вже багато років і ми з радістю поділимося з вами успішними кейсами і прикладами на нашому вебінарі.
  Детальніше
  12 жовтня - 18 листопада, 2020
  Онлайн-курс "Lean IT"
  Курс викладається практиками Lean Institute Ukraine, офіційного представництва Lean Global Network, і топменеджерами кращих технологічних компаній України: Ciklum і Metinvest Digital.

  Курс призначений для всіх представників IT-сфери, які хочуть пройти з Lean-методологією етапи запуску продукту від визначення цінності, розуміння втрат і їх мінімізації до створення Value Stream Mapping.

  На курсі ви будете аналізувати зміни, шукати і пропонувати кращі рішення для замовників. А також, навчитеся ефективному менеджменту, налаштуєте правильну роботу в команді, налагодите комунікацію зі стейкхолдерами і замовниками.
   Детальніше
   10 вересня - 20 жовтня
   Онлайн-курс "Lean Yellow Belt"
   На численні прохання, відкриваємо набір на Lean Yellow Belts. Жовтий пояс Lean - сертифікована програма Lean Global Network для початківців, розроблена на основі кращих світових і українських практик, створена Lean-фахівцями в сфері виробництва, сервісу, будівництва, рітейлу. Даний курс дасть розуміння головних принципів Lean, навчить вас правильно використовувати основні Lean- інструменти, виявляти і мінімізувати втрати, моделювати і вдосконалювати процеси компанії.
   Детальніше
   08-09 жовтня 2020
   Дводенний оффлайн Lean Практикум
   Запрошуємо усіх менеджерів середньої ланки на лін-практикум із освоєння концепції лін-трансформації виробничих процесів від Lean Global Network. Заняття проходять з використанням унікальної лін-фабрики, яка дозволяє на практиці побачити та зрозуміти основні інструменти Lean. Ця унікальна ліцензована методика навчання на реальному виробничому процесі збирання дверних замків Kale успішно себе зарекомендувала в США, Туреччині, Нідерландах та Португалії і нарешті є в Україні, лише в Lean Institute Ukraine.
   Детальніше
   27 жовтня - 22 грудня
   Онлайн-курс "Lean Green Belt"
   Зелений пояс Lean - сертифікована програма навчання, розроблена Lean Global Network спільно з Lean Institute Ukraine. Програма призначена для слухачів, які вже знайомі з основними принципами та інструментами Lean, а також для тих, хто намагається впровадити Lean у себе в компанії.
   Детальніше
   29 жовтня 2020 - 19 лютого 2021
   Чотиримісячна оффлайн-программа "LEAN PRACTITIONER PROGRAM"
   LPP для вас, якщо ви встали на шлях Lean-трансформації, але вам не вистачає знань та досвіду для рішучих перетворень. Бажаєте стати дипломованим лін-практиком? Тоді чекаємо на вас на чотиримісячній навчальній програмі, що розроблена фахівцями Lean Global Network, яка успішно проводиться в багатьох країнах світу: США, Голландії, Туреччині, Сінгапурі тощо.

   Наші спікери — віцепрезидент Lean Institute Turkey Чевдет Оздоган та президент Lean Institute Ukraine Сергій Комберянов. З програмою можна ознайомитися, натиснувши "Детальніше".
   Детальніше
   23 листопада - 28 грудня
   Онлайн-курс "Ефективні продажі з Lean"
   Під час кризи у більшості компаній продажі просіли на 30% і більше.
   Багато відділів продажу навіть 50% річного плану ще не виконали, хоча половина року позаду. Менеджери з продажу демотивовані, продажі впали, а багатьох співробітників компанії відправили в неоплачувану відпустку на невизначений термін. Що робити бізнесу та відділу продажів в такий час? - Вдосконалюватися разом з Lean! Якраз про це ми поговоримо з вами на нашому тренінгу.
   Детальніше
   У будь-який зручний для вас час
   Онлайн-курс "Lean Management в кризу"
   Відтепер ви можете навчатися у зручному для вас темпі - інтенсивно чи екстенсивно. Ми запустили курс "Lean Management в кризу" у запису. Курс розроблено для топменеджерів, керівників і власників, які бажають у стислі терміни отримати максимум знань з Lean-методології для підтримки трансформаційних процесів у компанії та на виробництві.

   Задача тренінгу – показати, як Lean та його дієві інструменти можуть допомогти компанії стати ефективною, пройти всі трансформаційні процеси без супротиву працівників, і таким чином зменшити витрати та збільшити прибуток підприємства.
   Детальніше
   Навчання проходить в дати, вибрані компанією-замовником
   Тренінг-консалтинг "Практичний розбір вашої бізнес-проблеми"
   Під час тренінгу-консалтингу ви зможете вирішити свою конкретну проблему з індивідуальною допомогою від наших консультантів-практиків і навчитеся вирішувати бізнес-проблеми в майбутньому самостійно.
   Детальніше
   Вебінар "Ефективне підприємство з Lean в кризу"
   Вебінар уже відбувся, але у вас є чудова нагода придбати запис, для цього вам потрібно натиснути кнопку нижче і зареєструватись.

   Сергій Комберянов - президент Lean Institute Ukraine розробив онлайн-вебінар «Ефективне підприємство з Lean», в якому він пояснює як оптимізувати бізнес в період кризи на практичних кейсах.

   Lean методологія успішно застосовується в більшості міжнародних компаній: Zara, IKEA, Nike, Toyota, Honda, Starbucks та інші. Багато підприємств країн СНД також вже стали на шлях лін-трансформації, так чому б і Вам не долучитися до них?
    Придбати запис вебінару
    Залиште свій номер телефону, і ми Вам зателефонуємо
    Або Ви можете зателефонувати нам
    +38 0973648726