НАШІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
ТА ТРЕНІНГИ
13-14 лютого 2020
Lean Basic Training 1.0
Запрошуємо на наш новий тренінг для початківців. Тренінг розроблений для всіх, хто бажає отримати базові знання про Lean, для рівня виконавців, команд з удосконалення, команд з підтримки змін та інших працівників початкового рівня підготовки у сфері Lean. Чому варто відвідати цей тренінг:
  • Більше половини годин навчання присвячено практичним завданням та симуляціям.
  • Навчання проводять практикуючі Lean експерти.
  • Після проходження навчання Ви будете володіти набором практичних інструментів для щоденного використання.
  • По завершенню навчання Ви отримаєте сертифікат від всесвітньої мережі Lean Global Network.

Детальніше
20-21 лютого
Розв'язання проблем у форматі А3
Тренінг «Розв'язання проблем у форматі А3» допоможе Вам знаходити оптимальні рішення, усувати кореневі причини, для того щоб проблема більше не повторювалась, впроваджувати контрзаходи та навчить правильно залучати співробітників до пошуку рішень.
Детальніше
27 лютого - 12 червня 2020
LEAN PRACTITIONER PROGRAM
LPP для вас, якщо ви встали на шлях Lean-трансформації, але вам не вистачає знань та досвіду для рішучих перетворень. Бажаєте стати дипломованим лін-практиком? Тоді чекаємо на вас на чотиримісячній навчальній програмі, що розроблена фахівцями Lean Global Network, яка успішно проводиться в багатьох країнах світу: США, Голландії, Туреччині, Сінгапурі тощо.
Наші спікери — віцепрезидент Lean Institute Turkey Чевдет Оздоган та президент Lean Institute Ukraine Сергій Комберянов. З програмою можна ознайомитися, натиснувши "Детальніше".
Детальніше
5-6 березня 2020
Lean Практикум 2.0
Запрошуємо усіх менеджерів середньої ланки на лін-практикум із освоєння концепції лін-трансформації виробничих процесів від Lean Global Network.
Заняття проходять з використанням унікальної лін-фабрики, яка дозволяє на практиці побачити та зрозуміти основні інструменти Lean. Ця унікальна ліцензована методика навчання на реальному виробничому процесі збирання дверних замків Kale успішно себе зарекомендувала в США, Туреччині, Нідерландах та Португалії і нарешті є в Україні, лише в Lean Institute Ukraine.
Детальніше
17-18 квітня, 2020
Lean Management Training
Ми раді повідомити, що відкриваємо дводенний тренінг для тих, хто бажає у стислі терміни отримати максимум корисної інформації. Цей дводенний тренінг розроблено для власників бізнесу та директорів, топменеджерів, а також для всіх, хто бажає поглибити свої знання у сфері Lean.
Зміст тренінгу:
- введення в лін
- лін менеджмент (лін стратегії, Хошин Канрі, Ката).
- лін трансформація компанії - роль власника і директора
- лін лідерство
Детальніше