Click to order
Total: 
ПІП
Email
Телефон
ПРО НАС
Lean Institute Ukraine є представництвом всесвітньої мережі Lean Global Network, заснованої Джеймсом Вумеком і Деніелом Джонсоном у 2007 році, які першими представили світу методологію „Lean". Наше членство в глобальній мережі, яка на сьогодні включає 32 інститути, дає нам можливість залучення кращих лін-консультантів світу з багаторічним досвідом впровадження Lean в таких компаніях, як Amazon, Ikea, Starbacks, Nike, New Balance та багато інших. Сертифікація лін-практиків від Lean Global Network визнана у всьому світі. Консультанти Лін Інституту Україна є найбільш фаховими лін-консультантами країни з досвідом впровадженням Lean у таких компаніях як, МХП, Нова Пошта, Біофарма, Astarta, Kernel та ін.
Лін Інститут Україна був створений та приєднався до Lean Global Network наприкінці 2016 року.

З КИМ МИ СПІВПРАЦЮЄМО
Лін Інститут Україна (ЛІУ) співпрацює із організаціями та компаніями, які стали на шлях лін-трансформації.

Така співпраця полягає у навчанні персоналу компанії-партнера ощадливим підходам та методам, запуску проектів з безперервного покращення, у спільному проведенні експериментів та застосуванні нових підходів у мисленні та в конкретних діях, а також коучінгу для керівників та кайдзен-команд.

Застосування лін-мислення підприємствами-партнерами допомагає їм розвивати власний людський ресурс, швидше перетворювати знання та дії у результат, поступово знижувати втрати на всіх етапах створення цінності, та, як результат, піднімати свою конкурентоспроможність.

ЛІУ приділяє основну увагу розвитку людей, їх розумінню принципів ощадливості, таким чином нарощуючи експертизу з ощадливого виробництва в Україні.

Другим пріоритетом діяльності ЛІУ є інтеграція лін-мислення в український бізнес. ЛІУ допомагає українським компаніям, перед якими в сьогоднішніх умовах стоять складні завдання, пройти крізь глибокий трансформаційний процес, для того щоб підняти свою конкурентоспроможність як на локальному, так і на міжнародному ринках.

Наші партнери проявляють велику зацікавленість та відповідальність у впровадженні лін-трансформацій, а також бажання і ентузіазм до спільного навчання та обміну результатами.

НАШІ КЛІЄНТИ
ВПРОВАДЖЕННЯ LEAN
НАВЧАННЯ
КОНФЕРЕНЦІЇ
ЛІН-ТУРИ
Станьте на шлях
лін-трансформації
Станьте сертифікованим лін-практиком
Надихайтесь кейсами кращих лін-експертів
Відвідайте компанії, в яких уже впроваджується Lean
НАШІ ПОСЛУГИ
LGN - це спільнота лідерів та практиків, які прагнуть покращити процеси, просуваючи lean-мислення та практику в усьому світі. LGN, заснована Джимом Вумком та Деніелом Джонсоном у 2007 році, підтримує своїх членів у трьох основних напрямках:

  • Розповсюдженні знань з lean-мислення та практичними навичками.
  • Співпраці з проектами та подіями щодо поширення інформації про Lean.
  • Розробленні нових освітніх матеріалів, таких як публікації та тренінги.
LGN має партнерські стосунки з окремими особами та організаціями по всьому світу. Партнери мережі працюють у всіх сферах життя, наприклад, таких як: промисловість, університети, дослідники, організації охорони здоров'я, державні установи та неурядові організації.

LGN допомагають:
  • Забезпечити більш повноцінну роботу та продовження особистого розвитку.
  • Реалізовувати та створювати більше цінностей.
  • Скоротити використання ресурсів та вплив на навколишнє середовище.
  • Покращити організаційні показники.
  • Підняти рівень життя суспільства.

Будучи членами LGN-спільноти, ми разом працюємо над розвитком та зміцненням нашого потенціалу, щоб створити цінність для наших клієнтів та забезпечити успіх наших організацій. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті LGN http://leanglobal.org/lean-global-network/

Голова наглядової ради
Член наглядової ради
Член наглядової ради
ВАСИЛЬ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
ПІТЕР ВІЛЛАТС
ЯЛЬЧИН ІПБУКЕН
Василь Хмельницький - український підприємець і філантроп, засновник інвестиційної групи UFuture. Серед найвідоміших проектів - ревіталізація аеропорту «Київ», будівництво столичного торгово-розважального центру OCEAN PLAZA і комплексів «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто». Підтримку соціальних проектів в галузях економіки і освіти здійснює фонд Василя Хмельницького K.Fund.
Радник з операційної стратегії. Пітер Віллатс відомий як один із піонерів з впровадження Lean Management у різних галузях промисловості – як керівник проекту чи учасник був залучений у 14 масштабних трансформаційних проектах у різних країнах світу. Серед його клієнтів залишаються такі компанії як Siemens та Continental, а також Національна служба охорони здоров'я Англії.
Яльчин Іпбукен є засновником і президентом Lean Institute Turkey (Турція), який був створений у 2002 році і є частиною Lean Global Network. На сьогоднішній день у портфоліо LIT вже більше 600 трансформаційних проектів з ощадливого виробницвта, які були успішно впроваджені інститутом при безпосередній підтримці Яльчіна.
НАГЛЯДОВА РАДА
Президент
Lean-консультант
Lean-консультант
СЕРГІЙ КОМБЕРЯНОВ
ТЕТЯНА ОЗТУНЧ
ДМИТРО ДЕМИДОВ
НАША КОМАНДА
Сергій є лін-практиком з багаторічним досвідом впровадження лін-мислення в компаніях України (серед них МХП, Astarta, Нова Пошта). Під науковою редакцією Сергія всесвітньо відомі видання «Машина, що змінила світ», «Вміння бачити бізнес процеси», «Лідерство в стилі Lean» вийшли в світ українською мовою.
Тетяна - lean-фахівець з експертизою впровадження систем постійного вдосконалення в таких компаніях як: "Нова Пошта", "Альфа банк", "Vents", "UFuture". Розробляє та впроваджує lean-стратегії, навчає лін-команди, впроваджує методології аналізу кореневих причин, картування та крос-функціональне вдосконалення процесів в операційній, фінансовій, виробничій сферах.
Дмитро має досвід впровадження комплексних програм вдосконалення виробничої системи. У його зону відповідальності входило розвиток системи безперервного вдосконалення, а також навчання основним методам і підходам лін-співробітників великого промислового підприємства.
Lean-консультант
Lean-консультант
Керівник відділу маркетингу
МИХАЙЛО СТОЯНОВ
АНДРІЙ ДМИТРІЄВ
ЮЛІЯ ШРЬОТЕР
Михайло є lean-фахівцем з експертизою впровадження методології постійного вдосконалення у виробничих і сервісних компаніях. Розробка системного підходу розвитку Lean в організаціях: від формування компетенцій всередині компаній і створення навчальних програм до аналізу структури доходів і витрат та оптимізації кроссфункціональних процесів.
Андрій має більше 8-ми років досвіду розробки та реалізації програм підвищення операційної ефективності виробничих підприємств та сервісних компаній. Ініціював та супроводжував проекти по Lean-методології. Формував та проводив навчання Kaizen-команд.
Юлія має диплом магістра з економіки (КНТЕУ), вивчала економіку в Krakowska Akademia Ekonomiczna у Кракові, а також отримала диплом з маркетингу у Лондоні, в London School of Marketing (CIM Professional Diploma in Marketing). Уже більше 13 років працює у сфері маркетингу та комунікацій як в українських, так і зарубіжних компаніях. У 2015 отримала Диплом з Діджитал Маркетингу в Kiev Academy of Media Arts.
Операційний менеджер
ВАЛЕНТИНА АНЦИФЕРОВА
Валентина має вищу економічну освіту та займається операційним менеджментом в Lean Institute Ukraine. Відповідальна сфера діяльності охоплює комунікацію з клієнтами, організацію івентів та налагодження внутрішніх процесів інституту. Головний принцип в роботі: клієнтоорієнтованість та гнучкість.
Консультант з раціоналізації виробництва
ВІКТОРІЯ ДРАГЛЮК
Вікторія є дипломованим фахівцем у сфері міжнародної транспортної та складської логістики, а також закупівельної діяльності. Має багаторічний досвід роботи в компанії, що входить до складу однієї з найбільших корпорацій Японії. Приймала безпосередню участь в якості бізнес-аналітика у розробці заходів з автоматизації логістичних, закупівельних та адміністративних процесів компанії, отримала сертифікацію з бізнес-аналізу в ІТ . У 2015 році отримала сертифікацію CIMA з управлінського обліку та звітності.
НАШІ ВАКАНСІЇ
Лін Інститут Україна відкриває вакансію консультанта із впровадження лін-мислення.

Кого ми шукаємо:
- Людину, яка має досвід впровадження лін-мислення (ощадливого виробництва, TPM) в українських або зарубіжних підприємствах.
- Має досвід проведення внутрішнього навчання в компаніях.
- Готова вчитися і працювати за методологією Lean Institute Ukraine та Lean Global Network.
Що ми пропонуємо:
- Можливість реалізовувати проекти лін-трансформації в найпрогресивніших компаніях України.
- Можливість вчитися у найкращих лін-практиків світу в рамках наших спільних проектів із Lean Global Network.
- Дружній колектив.
- Достойну заробітну платню.

Якщо ви відповідаєте вищезгаданим критеріям та вам цікава наша пропозиція надішліть своє резюме на адресу info@lean.org.ua