ЗАПРОШУЄМО НА НОВИЙ ТРЕНІНГ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІН-ФАБРИКИ
Відтепер Лін Інститут Україна пропонує ще більше форм навчання для максимального засвоєння інформації та розуміння суті основних лін-інструментів.

Отже, для тих, хто важко сприймає інформацію на слух і все хоче побачити у дії або самостійно зробити на практиці, ми пропонуємо унікальне навчання з використанням Lean фабрики, яка існує лише в 5 країнах світу!

Поспішайте зареєструватися, кількість місць обмежена: https://www.lean.org.ua/lean-factory-training

Вперше ми запускаємо окремий дводенний тренінг із застосовуватися модельної фабрики, яку Лін Інститут Україна спеціально придбав для демонстрації учням того, як можна покращити процеси, використовуючи лін-принципи. Тренажер допомагає розібратися в таких інструментах Lean, як Kanban, Andon, Cистема витягування та Візуальний менеджмент.

На сьогоднішній день цей лін-тренажер використовується лише в 5 країнах світу: США, Португалії, Голандія, Туреччині, а тепер і в Україні.

На вас чекає захоплююче практичне, засноване на моделюванні навчання, яке допоможе досягти більш глибокого розуміння принципів та інструментів Lean і розвинути свої навички для вирішення критичних бізнес-задач.

За посиланням нижче ви можете побачити відео з тренінгу у Сполучених Штатах Америки з викоританням фабрики а також дізнатися більш детальну інформацію та зареєструватися. Поспішайте, кількість місць обмежена: https://www.lean.org.ua/lean-factory-training
04 липня / 2019