РЕЄСТР СЕРТИФІКАТІВ:
Lean Yellow Belt / Lean Green Belt / Lean Black Belt
LEAN GLOBAL NETWORK
Реєстр сертифікатів Lean Belts
від всесвітньої мережі lean-практиків Lean Global Network представляє собою постійно оновлюваний список осіб, які отримали сертифікат від Lean Institute Ukraine.
Реєстр дозволяє роботодавцям і рекрутерам
легко перевіряти сертифікацію людини.

А сертифікованому слухачеві переконатися, що його сертифікат занесений у базу LGN.

Включення до реєстру відбувається на добровільній основі.

Якщо сертифіковані слухачі курсу не бажають вносити свій номер в реєстр, вони можуть відмовитися від введення даних до свого облікового запису,
і їх інформація не буде відображатися на сайті

Після отримання результатів іспиту дані сертифакату студента вносяться до реєстру протягом 14 днів. Використовуйте швидкий пошук для пошуку сертифікату.
Швидкий пошук сертифікатУ
Введіть номер сертифікату або прізвище та ім'я на англ. мові:
Lean Institute Ukraine є частиною Lean Global Network (LGN), що базується в Бостоні, США. LGN - це мережа з 32 некомерційних організацій, орієнтованих на місію, які беруть на себе відповідальність за поширення ощадливого мислення в своїй країні і регіоні.

Маючи близько 300 lean-експертів по всьому світу, ми підтримуємо організації в самих різних галузях і дисциплінах. Наше визначення lean-мислення: систематичний розвиток людей та постійне вдосконалення процесів, спрямованих на створення цінності і процвітання з мінімально можливим споживанням ресурсів.

МІСІЯ «Поліпшення за допомогою lean-мислення і практики».

Ми виконуємо нашу місію через потоки створення цінності: lean-навчання, матеріали для lean-навчання, партнерські відносини для спільного навчання, конференції на вищому рівні щодо ощадливого виробництва і наш веб-сайт Lean.org. Крім того, ми обмінюємося інформацією по всьому світу через глобальну мережу, що складається з 32 некомерційних організацій, подібних LEI, які поділяють спільну місію в різних країнах.

Будь-яка компанія, керівник, менеджер або член команди, які бажають приєднатися до lean-методології створення цінності, вітаються в нашому lean-співтоваристві. Ми існуємо, щоб підтримувати всіх, хто починає або продовжує шлях lean-трансформації.

Наші цілі:
Ми керуємося місією, тому наші цілі - допомагати іншим:
  • Забезпечити більш повноцінну роботу і постійний особистий розвиток
  • Дозволити людям створювати більше цінності для клієнтів
  • Звести до мінімуму використання (дефіцитних) ресурсів і вплив на навколишнє середовище
  • Підвищити ефективність організацій
  • Підвищити рівень життя суспільства
  • Створювати цінність для наших клієнтів
  • Зміцнювати успіх наших організацій
  • Проводити навчання.

Ми працюємо разом для наших глобальних клієнтів по всьому світу і з ключовими командами розробляємо рішення, які відповідають нашій місії. Наприклад, ми активно беремо участь в розробці абсолютно нових продуктів і послуг,  у створенні нових виробництв і освоєнні нових ринків. Клієнти цінують наш підхід, стиль роботи і той факт, що у нас є стандартні матеріали, доступні на візних мовах світу.

Освіта
Об'єднавши наші знання і досвід і зробивши їх доступними, ми допомагаємо нашим клієнтам швидко отримати доступ до передових знань про Lean-методологію. Наприклад, ми швидко розробляємо бізнес-ігри, симулятори, матеріали для семінарів, прототипи і багато іншого (як за запитом наших клієнтів, так і за власною ініціативою). Наші тренінги та семінари високо цінуються і призводять до покращення результатів. Ми співпрацюємо з різними університетами і коледжами як в галузі освіти, так і в галузі досліджень і розробок.
Представництва Lean Global Network
Натисніть на прапор, щоб перейти на сайт представництва