KAIZEN ЧИ KAIKAKU? ОСЬ У ЧОМУ ПИТАННЯ!
Коли йдеться про темп змін, чи слід впроваджувати невеликі, поступові поліпшення, чи прагнути до більш революційних змін?

- Kaikaku - це японське слово, яке означає «революція»,
- Kaizen - означає «поступове поліпшення» або «еволюція».

-️ Kaikaku означає не тільки революційне відкриття, яке призведе до змін на краще, це також зазвичай означає реорганізацію роботи сотень кваліфікованих співробітників, а також десятків менеджерів, які до цього просто не готові.

У практиці Джима Вумека, Lean гуру, були приклади впровадження Kaikaku, однак закінчувалося це або тим, що через проблеми з реорганізацією роботи співробітників Kaikaku плавно переходив у Kaizen. Або ж Kaikaku таки відбувався у прямому його розумінні але лише на підприємстві, працівники якого чітко розуміли всі принципи Lean, і неодноразово впроваджували у минулому Kaizen.

Тобто як тільки організація отримує досвід роботи з інструментами Lean та менеджери навчаються мислити по-новому, є можливість для радикальних та швидких перетворень за допомогою досвідчених менеджерів та Lean інструментів.

️Джим Вумек вважає, що Lean завжди повинен починатися з еволюції, тобто з Kaizen. Раніше він вважав себе революціонером, однак усвідомивши проблематичніcть кардинальних змін серед непідготовленого персоналу, він почав називати себе еволюційним революціонером, вважаючи, що ️нам дійсно потрібно йти повільно, щоб йти швидко, але як тільки ми навчилися йти повільно, нам потрібно йти швидко.️
НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ
17 червня - 15 липня
Lean Management – онлайн курс для топменеджерів, керівників і власників, які бажають у стислі терміни отримати максимум знань з Lean методології для підтримки трансформаційних процесів у компанії та на виробництві. Задача тренінгу – показати, як Lean та його дієві інструменти можуть допомогти компанії стати ефективною, пройти всі трансформаційні процеси, і таким чином зменшити витрати та збільшити прибуток підприємства.
2 липня
Під час кризи у більшості компаній продажу просіли на 30%-50%. Менеджери з продажу демотивовані, продажі впали, а багатьох співробітників компанії відправили в неоплачувану відпустку на невизначений термін. Що робити бізнесу та відділу продажів в такий час? - Удосконалюватися разом з Lean! Якраз про це ми поговоримо з вами на нашому тренінгу!
21 травня - 30 червня
Курс призначений для всіх представників IT сфери, які хочуть пройти з Lean методологією етапи запуску продукту від визначення цінності, розуміння втрат і їх мінімізації до створення Value Stream Mapping. У процесі навчання ви будете аналізувати зміни, шукати і пропонувати кращі рішення для замовників. А також, навчитеся ефективному менджменту, налаштуєте правильну роботу в команді, налагодите комунікацію зі стейкхолдерами і замовниками.
25 травня - 24 червня
Якщо ви вже знайомі з основними принципами Lean-методології, прочитали книги, або навіть впроваджували на практиці, але вам не вистачає знань і навичок для досягнення необхідних результатів, то цей курс заповнить існуючі прогалини і озброїть вас необхідними інструментами. Даний курс покликаний допомогти досягати найвищих економічних результатів і вирішувати найбільш складного рівня проблеми.
27 травня - 30 червня
Lean Institute Ukraine, офіційний представник Lean Global Network для зручності клієнтів створив новий онлайн курс, який складається з 10 занять, тривалістю півтори години кожне. Цей курс розроблено для всіх, хто хоче отримати грунтовні знання у сфері Lean у зручному для себе форматі (онлайн із можливістю переглядати заняття у запису).
Вебінар уже відбувся, але у вас є чудова нагода придбати запис, для цього вам потрібно зареєструватись і оплатити. На кокретних кейсах ми познайомимо вас з найуспішнішим інструментом Lean для ефективного розв'язання проблем будь-якої складності. Саме цей інструмент дозволить вам вирішувати проблеми так, щоб вони ніколи не повторювалися. На вебінарі ми покажемо покроковий аналіз і розробку контрзаходів.
Вебінар уже відбувся, але у вас є чудова нагода придбати запис, для цього вам потрібно зареєструватись і оплатити. Сергій Комберянов - президент Lean Institute Ukraine розробив онлайн-вебінар «Ефективне підприємство з Lean», в якому він пояснює як оптимізувати бізнес в період кризи на практичних кейсах.
12 січня / 2019