18-19 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ
Запрошуємо вас на Київський міжнародний економічний форум 2018 (КМЕФ), на якому у панелі дискусій виступить президент Лін Інституту України, Сергій Комберянов на тему "Індустрія Х.О: розумний бізнес, розумні активи, розумний сервіс".

Цей форум вже п'ятий рік поспіль є головною бізнес-подією, що присвячена актуальним для економічного розвитку країни питанням. Захід відбудеться 18-19 жовтня 2018 року у місті Києві та проходитиме на найвищому рівні за участю представників українського Уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Тема цьогорічного Форуму: «Creating the Future in a High-Tech World»: чи готовий світ та Україна до життя в епоху реальності, що постійно змінюється та вимагає нових рішень та нових знань?

Цього року КМЕФ очікує близько 2000 гостей, серед яких прогресивні та впливові представники українського політикуму, громадського суспільства та світової бізнес спільноти, успішні реформатори з інших країн, бізнес-лідери й визначні економісти, посли, науковці, представники місцевих та закордонних ЗМІ.

Близько 120 спікерів з 35 країн світу візьмуть участь у роботі КМЕФ 2018.

Більш детально з програмою КМЕФ 2018 Ви можете ознайомитися на сайті www.forumkyiv.org
11 жовтня / 2018